KLPRO KLPK1306 2400Watt 355mm Profesyonel Profil Kesme
23.306,32 TL
22.141,00 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
Fiyat
*2.214,10 TL den başlayan taksitlerle!
Kargo Bedava
Stok Sorunuz
Zorlu uygulamalar için 2300Watt güçlü ve dayanıklı motor
Yüksüz hızı 3800 dev/dk
Disk çapı 355mm
Maksimum Kesme Kapasitesi 90° 119 x 119 mm
90° Maksimum Kesme Kapasitesi 115 x 130 mm
90° Maksimum Kesme Kapasitesi 137 x 137 mm
90° Maksimum Kesme Kapasitesi 130 mm
45° Maksimum Kesme Kapasitesi 98 x 98 mm
45° Maksimum Kesme Kapasitesi 115 x 98 mm
45° Maksimum Kesme Kapasitesi 115 mm
Metal boru kesme, Metal profil kesme, Dolu metal kesme
Rahat kavrama ve yorulmadan kullanma için ergonomik tasarım
Çalışma parçasını hızlı bir şekilde değiştirmeyi sağlayan mengene
Mil kilidi ile kolay ve çabuk disk değiştirme
Ayarlanabilir kıvılcım koruması ile kıvılcım yönü ayarlanabilir
Maksimum kullanıcı emniyeti için ağır hizmet tipi muhafaza
Kolay taşımak için ikinci tutma kolu
Kolay kullanım için alet üzerinde anahtar muhafazası
Profesyonel Kullanıma uygundur
Ağırlık 20 Kg
Standart Ekipman: 1 kesme diski, altıgen anahtar
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
KLPRO KLPK1306 2400Watt 355mm Profesyonel Profil Kesme KLPRO Markalı KLPRO KLPK1306 2400Watt 355mm Profesyonel Profil Kesme fiyatı. KLPRO KLPK1306 2400Watt 355mm Profesyonel Profil Kesme Daha fazlası için bize ulaşabilirsiniz... 8699323771234