Hitachi FDV 16VB2 Elektrikli Darbeli Matkap
8.200,37 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
FDV16VB2
Fiyat
*820,04 TL den başlayan taksitlerle!
Kargo Bedava
Stok Sorunuz
  • 13 mm anahtarsız mandren
  • Yenilenmiş rulmanlı yataklama
  • Güvenli tutuş için yumuşak tutamak
  • Devir sayısı ön seçimi
  • Sağ-sol dönüş
Mandren kapasitesi : 1.5-13 mm
Betonda delme çapı : 16 mm
Çelikte delme çapı : 13 mm
Ahşapta delme çapı : 25 mm
Güç : 550 W
Devir sayısı : 0-2900 dev/dk
Uzunluk : 289 mm